TRZY KROKI OD SIEBIE

  • W kinie od:
    24 do 29 maja 2019
  • Czas trwania:
    116 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Miłość na odległość trzech kroków… Czy da się ocalić kogoś, kogo kochasz, jeśli nawet nie możesz go dotknąć?

Haley Lu Richardson („Gorzka siedemnastka”) oraz Cole Sprouse („Riverdale”) w rolach Stelli i Willa, zakochanych nastolatków, których miłość rodzi się wbrew wszelkim przeciwnościom losu i jest tak silna, że niemal potrafi zatrzymać ruch kuli ziemskiej. Ale oprócz miłości łączy ich coś jeszcze. Oboje chorują na mukowiscydozę…

TRZY KROKI OD SIEBIE wyjątkowa love story w Kinie KDK od 24 maja 2019


Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala.

Ich rodzącą się bliskość torpeduje… dystans, który muszą od siebie zachować – trzy kroki – aby nie pogorszyć swej sytuacji zdrowotnej. Tylko jak to zrobić, kiedy uczucie zaczyna wymykać się spod kontroli? A do tego Will nie chce się leczyć, nie wierzy w życie odmierzane dystansem trzech kroków. To właśnie Stella spróbuje wszystkiego, by zawalczył o życie i zdrowie. Ale czy uda się ocalić kogoś, kogo kochasz, jeśli nawet nie możesz go dotknąć?

 

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy