TOY STORY 4

  • W kinie od:
    13-18 września 2019
  • Czas trwania:
    100 min.
  • Format:
    Dubbing 2D
W TOY STORY 4 Chudy, Buzz i spółka wybierają się w zaskakującą podróż, podczas której poznają nowych przyjaciół, a także spotkają tych starych. Dowiedz się więcej o powrocie paczki z „Toy Story”.

TOY STORY 4 w Kinie KDK od 13 do 18 września 2019


Chudy i Buzz powracają do kin w filmie TOY STORY 4. Chudy to ten sam kowboj, którym kiedyś zachwycił się Andy. Chociaż znalazł nowy dom u Bonnie i jej zabawek, coś go trapi. Dla zabawki, która przez tyle lat była u jednego dziecka, zmiana może być trudna.

Buzz powraca ze swoim talentem do spadania z klasą oraz lojalnością wobec przyjaciół i dawnego rywala – Chudego. „Buzz widzi, że Chudy powinien coś zmienić”, dodaje Cooley. „Chciałby go wspierać i pomagać mu, ale wskutek swoich działań trafia do wesołego miasteczka, gdzie zostaje umieszczony na stoisku jako nagroda”.

Powrót Bou Pasterki; rozdzielono ich na długie lata, Bou została uszkodzona, a potem wyrzucona. Jednak jej duch jest nadal niezłomny. Wyrosła na poszukiwaczkę przygód, niespokojnego ducha, skrywającego siłę i sarkazm pod porcelanową powłoką. Gdy Bou i Chudy znów się spotykają w niezwykłych okolicznościach, Bou zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo za nim tęskniła. Nie może się doczekać, aż będzie mogła pokazać, na co ją stać.

Jessie, Cienki, Rex, Hamm i reszta bohaterów także powracają.

Sztuciek to stołówkowa hybryda łyżki i widelca. Zrobiono z niego zabawkę, a on jest przekonany, że w pokoju Bonnie znalazł się przez przypadek. Niestety, za każdym razem, gdy próbuje się wydostać, wpada w wir przygód, na które kompletnie nie ma ochoty.

Chudy bierze na siebie obowiązek opieki nad Sztućkiem, co na początku oznacza po prostu, że trzyma go z daleka od kosza na śmieci.

Gabi Gabi to lalka z lat 50., która mówi po pociągnięciu sznurka. Z powodu wady produkcyjnej dźwięki, jakie wydaje jej mechanizm, nie są specjalnie przyjemne. Zapomniana, spędziła ponad 60 lat w sklepie ze starociami, gdzie jej jedynymi towarzyszami były milczące kukiełki brzuchomówcy. Gabi Gabi wie, że znajdzie dom tylko, jeśli naprawi swój mechanizm wydający dźwięki.

Benson to klasyczna, zabytkowa kukiełka brzuchomówcy i prawa ręka Gabi Gabi. Jest przywódcą małej bandy kukiełek, które stanowią popleczników Gabi. Ponieważ nikt nie chce użyczyć im głosu, te milczące zabawki patrolują sklep ze starociami w przerażającej ciszy, która jest wyjątkowo niepokojąca.

Druh Wybuch to zabawka z lat 70., dla której inspiracją stał się najsłynniejszy kanadyjski kaskader. Podróżujący na potężnym motocyklu Druh jest zawsze gotów, by chełpić się swoimi kaskaderskimi umiejętnościami.

Miniaturowa plastikowa laleczka z lat 80., z serii zabawek Hahalina Rozpuk. Jest najlepszą przyjaciółką Bou. Jest tak mała, że mieści jej się na ramieniu. Jest jej powiernicą, pomocnicą i doradczynią. „Hahalina jest dla Bou jak świerszcz Hipolit.

Fani byli do tej pory przekonani, że historia zabawek zakończyła się, kiedy Chudy, Buzz, Jessie, Cienki, Rex i cała reszta trafili do Bonnie… Lecz tam, gdzie kończy się jedna historia, zaczyna się następna…

(info DISNEY POLSKA)

 

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy