MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI 2D dubbing

  • W kinie od:
    26 lipca 2019
  • Czas trwania:
    80
  • Format:
    Dubbing 2D
Gdy nie każdy eksperyment kończy się dobrze…  Pełna niezwykłych bohaterów i humoru komedia z masą widowiskowych efektów specjalnych, które przygotowało studio Illumination Entertainment, twórcy przebojowych „Minionków”.

Szalony i nieposkromiony jak każdy dzieciak podczas wakacji! Z pewnością nie można mu odmówić fantazji ani zaangażowania. Nie można też zaprzeczyć, że jest królem widowiskowych katastrof. Uwielbia drzemki, próbuje ulepszyć nawet kota, ma głowę pełną świeżych pomysłów. Poznajcie Gastona – konstruktora i wynalazcę, którego inicjatywy rozbawiają, zadziwiają i czasem też niepokoją wszystkich dookoła. „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”, ekranizacja kultowego komiksu, który rozszedł się w nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy, zainspiruje widzów do realizowania swoich najbardziej postrzelonych pomysłów.

MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI w Kinie KDK od 26 do 31 lipca 2019


Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.

(info KINO ŚWIAT)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy