JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI

  • W kinie od:
    19 i 21-23 lutego 2021 pokazy przedpremierowe
  • Czas trwania:
    116 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem .  Mads Mikkelsen („Na rauszu”) – tym razem jako mściciel…

Pokazy przedpremierowe w naszym Kinie 19 i 21-23.02.2021 godz.19.30


Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet!
Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

(info BEST FILM)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy