GWIAZDKA Z MAESTRO ANDRE RIEU. POWRÓT NA ŻYCZENIE WIDZÓW

  • W kinie od:
    11 grudnia 2022
  • Czas trwania:
    145 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Zeszłoroczna premiera tego magicznego koncertu przyciągnęła przed kinowe ekrany nieprzebrane tłumy fanów słynnego holenderskiego króla walca. Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą Gwiazdkę z maestro André Rieu. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali bożonarodzeniowe wielkie show. Na jego potrzeby maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmiały tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne przeboje. Jingle Bells, O Holy Night, Oh Happy Day czy Mary’s Boy Child to tylko niektóre hity, które znów usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o tym koncercie w kinach: Boże Narodzenie to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

(info KINO MAESTRO)

GWIAZDKA Z MAESTRO ANDRE RIEU. POWRÓT NA ŻYCZENIE WIDZÓW w naszym kinie 11 grudnia 2022 (niedziela) godz. 12.00

 


Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy