ALADYN 2D dubbing

  • W kinie od:
    22 czerwca do 3 lipca 2019
  • Czas trwania:
    128 min.
  • Format:
    Dubbing 2D
Gdy Guy Ritchie staje za kamerą, nie może być miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna, odważnej księżniczki Dżasminy oraz Dżina, którego postać może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

Reżyser wzbogacił przygody w fikcyjnym, portowym mieście Agrabah o wartką akcję i typowe dla siebie przewrotne poczucie humoru. Scenariusz Aladyna powstał w oparciu o klasyczną animację Disneya o tym samym tytule, a jego twórcami są John August i Guy Ritchie.

(info DISNEY)

ALADYN w Kinie KDK od 22 czerwca 2019


W postać Aladyna, uroczego rozrabiaki z Agrabah, wciela się Mena Massoud. Aladyn z całych sił pragnie porzucić życie drobnego złodziejaszka i wierzy, że pisany jest mu znacznie lepszy los.

W roli charyzmatycznego Dżina możemy podziwiać czterokrotnego zdobywcę nagrody Grammy, Willa Smitha. Dżin jest barwną, ogromną istotą dysponującą mocą spełniania życzeń. Dzięki znajomości z Aladynem zrozumie prawdziwe znaczenie przyjaźni.

Dżasmina – odważna córka sułtana, która pragnie poznać życie poza murami pałacu i wykorzystać swoją pozycję, aby lepiej służyć mieszkańcom Agrabahu. W roli tej zobaczymy Naomi Scott.

Służącą i zaufaną powiernicą Dżasminy jest Dalia – z natury wesoła i beztroska. Chociaż mieszka wśród zwykłych mieszkańców Agrabahu, to większość czasu spędza w pałacu i bacznie obserwuje księżniczkę. Dalię zagra Nasim Pedrad.

W roli Dżafara, wielkiego wezyra sułtana, a zarazem przebiegłego i potężnego czarodzieja, który jest sfrustrowany biernością władcy wobec przyszłości Agrabahu, będziemy mogli podziwiać Marwana Kenzari. Dżafar obmyśla własny plan przejęcia tronu.

Prawą ręką Dżafara jest Hakim, nadzorujący pałacowych strażników. W tej roli wystapi Numan Acar.

Sułtan, władca fikcyjnego portowego miasta Agrabah, jest mądrym i szanowanym przywódcą oraz kochającym i oddanym, ale jednocześnie nadopiekuńczym ojcem. Bardzo zależy mu na znalezieniu odpowiedniego męża dla córki. Rolę sułtana zagra Navid Negahban.

W roli księcia Andersa zobaczymy Billy’ego Magnussena. Ten przystojny i arogancki, ale niezdarny i tępy zalotnik ze Skanlandii ma nadzieję poślubić księżniczkę.

(info DISNEY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy