355

  • W kinie od:
    14 do 26 stycznia 2022
  • Czas trwania:
    110 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Zdobywczynie OSCARÓW® Penélope Cruz i Lupita Nyong’o, zachwycające Jessica Chastain (gwiazda serialu „Służące”) i Diane Kruger (znana z filmów „Bękarty wojny” czy „Skarb Narodów”) a także gwiazdor serii AVENGERS, Sebastian Stan w filmie „355”, szpiegowskim kinie akcji na najwyższym poziomie.

Gwiazdy największych światowych agencji wywiadowczych łączą siły, by zapobiec wybuchowi 3 wojny światowej w produkcji studia odpowiedzialnego za sukces filmów o JASONIE BOURNIE.

355 w naszym Kinie premierowo od 14 do 26 stycznia 2022


Największe agencje wywiadowcze z różnych stron świata wpadają na trop międzynarodowej organizacji przestępczej, która planuje globalny atak zagrażający bezpieczeństwu ludzkości. Jest oczywiste, że żaden nawet amerykański wywiad w pojedynkę nie ma szans w konfrontacji z nowym zagrożeniem. Do życia powołana zostaje więc międzynarodowa ściśle tajna super grupa pod kryptonimem 355, w skład której wchodzą najlepsze agentki z nierzadko wrogich sobie wywiadów. Grupa indywidualności o niezwykłych zdolnościach i umiejętnościach musi pokonać dzielące je różnice i stanąć do walki o bezpieczeństwo świata.

(info MONOLITH FILMS)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy