ZAGINIONE MIASTO

  • W kinie od:
    18-20 i 22-27 kwietnia 2022
  • Czas trwania:
    92 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści.

ZAGINIONE MIASTO to błyskotliwa komedia przygodowa z romantycznym wątkiem w tle. W największej mierze skierowana do damskiej publiczności, choć panowie będą również bawić się wyśmienicie.

ZAGINIONE MIASTO w naszym Kinie w dniach 18-20 i 22-27 kwietnia 2022


Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać.

SANDRA BULLOCK to jedna z najbardziej lubianych i najsłynniejszych amerykańskich aktorek. Wszystkie jej filmy biją rekordy popularności, np. Grawitacja, Dwa tygodnie na miłość, Narzeczony mimo woli, Miss Agent, Nie otwieraj oczu, Niewybaczalne.

CHANNNG TATUM to również aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać: to Magic Mike, Jenko z 21 i 22 Jump Street czy Cale ze Świata w płomieniach.

Obok tej znakomitej pary, w roli najprzystojniejszego twardziela, pojawi się natomiast sam BRAD PITT.

(info TYLKO HITY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy