WYFRUNIĘCI

  • W kinie od:
    26 -31 stycznia oraz 2-7 luty 2024
  • Czas trwania:
    92 min.
  • Format:
    Dubbing 2D
WYFRUNIĘCI w naszym Kinie w dniach 26 -31 stycznia oraz 2-7 luty 2024

Jeśli chodzi o filmy animowane, firma Illumination nie ma sobie równych. Od 2010 roku dostarczyła nam takie tytuły jak cała seria Minionków, Sekretne życie zwierzaków domowych 1 i 2, Sing 1 i 2, Grinch, Super Mario Bros.  Filmy Illumination mają sposób na wydobycie dziecięcego zachwytu w każdym z nas. Tym razem  Illumination wraz z Universal Pictures zapraszają do lotu w nieznane w nowej, pełnej przygód i humoru oryginalnej animacji WYFRUNIĘCI.

Sympatyczna rodzina kaczek z Nowej Anglii popadła w rutynę. Tata Mack jest zadowolony z faktu, że jego rodzina może mieszkać w małym, ale bezpiecznym stawie, a mama Pam nieustannie marzy o wielkiej przygodzie i pokazaniu nastoletniemu synowi Daxowi i młodszej córce Gwen trochę świata.

Gdy migrująca rodzina kaczek pojawia się przelotem w ich stawie dostarczając ekscytujących opowieści o odległych miejscach, Pam stawia w końcu sprawę jasno – cała rodzina ma ruszyć w wielką podróż na Jamajkę. Coś co zapowiada się na najlepsze wakacje przeradza się w wyprawę życia w trakcie której kaczki muszą pokonać liczne przeszkody, w tym burze, nieznane gatunki ptaków czy wreszcie ludzi.

WYFRUNIĘCI to wzruszająca i zarazem pełna humoru opowieść o rodzinie, odwadze, chęci odkrywania, konieczności podjęcia ryzyka i wyjściu poza strefę komfortu.

(info TYLKO HITY)


Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy