UNCHARTED 2D napisy

  • W kinie od:
    18 lutego do 2 marca 2022
  • Czas trwania:
    95 min.
  • Format:
    Napisy 2D
”Uncharted” zrealizowany na podstawie jednej z najlepiej sprzedających się i najbardziej cenionych serii gier wideo wszech czasów.

W rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda („Spider-Man: Bez drogi do domu”) jako Nathana Drake’a i Marka Wahlberga jako „Sully” Sullivana. Bystry złodziej Nathan Drake (Tom Holland) zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora „Sully” Sullivana (Mark Wahlberg), aby odzyskać fortunę utraconą przez Ferdynanda Magellana 500 lat temu.

UNCHARTED w naszym Kinie premierowo od 18 do 23 lutego 2022 (godz.16.00 2D dubbing i godz.20.15 2D napisy) oraz od 25 lutego do 2 marca 2022 (godz.18.15 2D napisy)


To, co zaczyna się jako zwykły napad, zmienia się w niezwykły wyścig. Złodzieje muszą zdobyć nagrodę przed bezwzględnym Moncadą (Antonio Banderas), który wierzy, że on i jego rodzina są prawowitymi spadkobiercami. Jeśli Nate i Sully zdołają rozszyfrować wskazówki oraz rozwiązać jedną z najstarszych zagadek świata, mogą znaleźć skarb o wartości 5 miliardów dolarów, a może nawet dawno zaginionego brata Nate’a… ale tylko wtedy, gdy nauczą się współpracować.

(info TYLKO HITY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy