SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

  • W kinie od:
    16-20 września 2022
  • Czas trwania:
    100 min.
  • Format:
    2D
„Szczęścia chodzą parami” to nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość!

Na ekranie, obok Weroniki Książkiewicz i Michała Żurawskiego, zobaczymy m. in. Aleksandrę Domańską, Antoniego Królikowskiego, Tomasza Karolaka, Klaudię Halejcio, Jacka Knapa, Krzysztofa Czeczota, Elżbietę Zającównę i Piotra Machalicę.

W tym filmie  po raz ostatni na wielkim ekranie, Piotr Machalica. Aktor przyznał, że rola w tym filmie była dla niego sporym wyzwaniem i skłoniła go do kilku refleksji.

SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI  w naszym kinie od 16 do 20 września 2022


Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

(info MÓWI SERWIS)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy