ŚWIĘTO OGNIA

  • W kinie od:
    27 do 31 października 2023
  • Czas trwania:
    98 min.
  • Format:
    2D
Miłość, której nie da się zapomnieć ❤️, pasja 💃 i cena sukcesu – to wszystko w najnowszym filmie Kingi Dębskiej, ukochanej reżyserki Polaków („Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa”, „Zupa nic”), nagrodzonym na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dwoma Złotymi Lwami – za profesjonalny debiut aktorski dla Pauliny Pytlak oraz za najlepszą drugoplanową rolę żeńską dla Kingi Preis 🏆 Tym razem zdobywczyni rekordowej liczby nagród i wyróżnień przyznawanych przez krajową publiczność powraca z lekko magicznym, pełnym humoru i wzruszeń projektem, który – jak sama mówi – jest najbardziej czułym i delikatnym z jej filmów.

W głównych rolach zobaczymy debiutującą studentkę Akademii Teatralnej Paulinę Pytlak i tancerkę Baletu Narodowego Joannę Drabik, którym towarzyszyć będą: Tomasz Sapryk, Kinga Preis, Karolina Gruszka, Katarzyna Herman i Mariusz Bonaszewski.

(info KINO ŚWIAT)

Film Kingi Dębskiej na podstawie bestsellera Jakuba Małeckiego ŚWIĘTO OGNIA w naszym Kinie 6 oraz od 8 do 11 października 2023 i od 27 do 31 października 2023

                                      


Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy