SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU 2D dubbing

 • W kinie od:
  26 lipca 2019
 • Czas trwania:
  135 min.
 • Format:
  Dubbing 2D
Po wydarzeniach, jakie miały miejsce w filmie „Avengers: Koniec gry”, nic nie jest już takie samo. Świat zmienił się na zawsze. Zmieniła się także sytuacja, w jakiej przyszło funkcjonować Peterowi Parkerowi/Spider-Manowi. On sam chciałby ponownie być zwykłym nastolatkiem, ale Spider-Man nie jest przecież zwykłym nastolatkiem… Czas na zupełnie nowy rozdział.

W filmie zobaczymy m.in.: Toma Hollanda, Samuela L. Jacksona, Zendayę, Cobie Smulders, Jona Favreau, Martina Starra oraz Marisę Tomei i Jake’a Gyllenhaala.

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU w Kinie KDK  od 26 lipca 2019 wersje/formaty: 2D dubbing i 3D napisy.


Jon Watts, reżyser obu filmów z nowej serii („Spider-Man: Homecoming”, „Spider-Man: Daleko od domu”): – Staraliśmy się zachować ducha serii, połączyć emocjonalną warstwę tej historii z tonem, jaki nadaliśmy przygodom Spider-Mana w „Homecoming”.

 • – Nowe przygody Spider-Mana mają miejsce chwilę po wydarzeniach, jakie znamy z „Homecoming”, przy uwzględnieniu tego, co wydarzyło się w „Avengers: Koniec gry” – mówi Kevin Feige, producent – Peter i cały świat próbuje poradzić sobie ze smutkiem i pustką po stracie Iron Mana. Peter potrzebuje czasu dla siebie, chce odpocząć, zrelaksować się, chce znów być zwykłym nastolatkiem. No, ale Spider-Man nie jest zwykłym nastolatkiem. Ciąży na nim wielka odpowiedzialność za świat, zwłaszcza teraz. Kiedy więc Nick Fury psuje mu wakacje, niejako zmuszając do stawienia czoła nowemu zagrożeniu, Peter musi rozważyć, czy jest gotów na kolejny krok.
 • – Nowy film jest jeszcze zabawniejszy niż poprzedni – mówi Tom Holland, filmowy Peter Parker/Spider-Man – Ale i poprzeczka postawiona jest dużo wyżej. A do tego cała historia jest bardziej emocjonalna, bardziej osobista. Film jest spektakularny, wszystkiego jest tu więcej, ale każda historia o Spider-Manie to zawsze opowieść oparta na postaciach. Tak więc wszystko w tym filmie jest większe. Także emocje.
 • (info TYLKO HITY)

 

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy