SOUND OF METAL

  • W kinie od:
    23 do 26 maja 2021
  • Czas trwania:
    120 min
  • Format:
    Napisy 2D
Jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku na ekranach kin. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie.

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło…

SOUND OF METAL w naszym Kinie  od 23 do 26 maja 2021 godz.20.00

 


„Sound of Metal” z olśniewającym duetem Riza Ahmeda oraz Olivii Cooke zachwycił widzów i krytyków uzyskując aż 97% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. „Jedyny w swoim rodzaju!” ocenił Alonso Duralde z The Wrap, „Riz Ahmed absolutnie błyszczy!” zachwycała się Lindsey Bahr z Associated Press. „Film, w którym można się całkowicie zanurzyć” ocenił David Fear z The Rolling Stone, a wtórował mu Cinema Axis: „Film, który chcesz zobaczyć więcej niż raz”.

(info M2 FILMS)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy