SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2 2D dubbing

 • W kinie od:
  12 do 24 lipca 2019
 • Czas trwania:
  85 min
 • Format:
  Dubbing 2D
Druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi.

Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

(info TYLKO HITY)

SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2 w Kinie KDK od 12 do 24 lipca 2019


 • Tak się szczęśliwie złożyło, że dziesiątą animowaną produkcją wytwórni Illumination jest druga część międzynarodowego hitu z 2016 roku – „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Pełna humoru komedia tym razem skupi się na emocjonalnym życiu zwierzaków domowych, więziach, jakie łączą je z innymi zwierzakami oraz rodzinami. Dostaniemy też odpowiedź na pytanie, które zawsze nurtuje większą część ludzkości: Co one naprawdę robią, kiedy nas nie ma w domu?
 • Niemal od razu po wielkim sukcesie „Sekretnego życia zwierzaków domowych” (ponad 875 milionów dolarów), szef wytwórni Illumination Chris Meledandri, producentka Janet Jealy oraz scenarzysta Brian Lynch i reżyser Chris Renaud zaczęli myśleć o dalszej części przygód zwierzaków domowych. – Pierwsza część „Zwierzaków” trafiła do serc widowni na całym świecie – mówi Chris Renaud – głównie dlatego, że ludzie po prostu kochają zwierzaki. Od początku bardzo staraliśmy się pokazać zwierzęta takimi, jakie są naprawdę. No i film stawiał pytanie, na które każdy chce znać odpowiedź – co robią nasze zwierzaki, kiedy my wychodzimy z domu.
 • Twórcom zależało, by druga część skupiała się na czymś innym, aby nie powtarzać tego samego schematu. Chcieli, aby film był świeży, zaskoczył widzów. – Kiedy pracujesz nad sequelem, głównym celem jest zaproszenie widzów na spotkanie z bohaterami, których pokochali, ale pokazanie także czegoś nowego, nowych postaci, nowych przygód, emocji – mówi Chris Meledandri – Publiczność, przychodząc do kin na drugą część filmu, pragnie zobaczyć swoich ukochanych bohaterów, zobaczyć, co u nich słychać, jacy są dziś. Nie można więc pokazać widzom powtórki z rozrywki. Dlatego zależało nam, by pokazać dalsze losy zwierzaków, chociaż zrobiliśmy to tak, by ten, kto nie widział pierwszej części, mógł wszystko zrozumieć.
 • – Pracując nad scenariuszem, przerzucaliśmy się pomysłami – wspomina Chris Renaud, reżyser filmu – Ukazanie rodzącej się relacji między dzieckiem a psem było jednym z najlepszych pomysłów, bo przecież to dzieje się w tak wielu rodzinach i generuje coś, co można nazwać jedynie „prawdziwą miłością”. Ale tak naprawdę większość historii pokazanych w filmie wzięła się z naszych własnych doświadczeń ze zwierzakami.
 • Twórcom zależało także, aby „dwójka” była bardziej zabawna od pierwszej części. Trzy z powracających na ekran postaci – Max, Bridget i Tuptuś – znajdą się w sytuacjach, które całkowicie wyprowadzą je ze strefy komfortu, co dla widzów będzie absolutnie zabawne, by wspomnieć choćby neurozy wielkomiejskiego Maxa, próby suczki Bridget, by stać się kotem, czy rozczarowanie Tuptusia, który żył w przekonaniu, że jest prawdziwym superbohaterem.
 • (info TYLKO HITY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy