ROCKETMAN

 • W kinie od:
  7 czerwca 2019
 • Czas trwania:
  125 min.
 • Format:
  Napisy 2D
Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard.

(info TYLKO HITY)


 

 • – Ten film opowiada o moim życiu, kiedy zaczynałem być sławny – mówi Elton John – To był niezwykły, surrealistyczny czas, dlatego zależało mi, by pokazać to w filmie.
 • Od początku pracy nad tym projektem, twórcy wiedzieli, że nie może powstać klasyczny film. Po prostu dlatego, że Elton John nie bywa „klasyczny”, taki film byłby niewiarygodny. Transformacja nieśmiałego Dwighta w supergwiazdę Eltona była przecież gwałtowna, burzliwa, skandaliczna. Klasyczny film nie zdałby tu egzaminu.
 • Oto świat „Rocketmana” – muzyczna odyseja, która zaciera granice między rzeczywistością a fantazją, łączy muzykę, sławę, modę i błyszczącym butem na platformie wykopuje w kosmos zasady, jakimi rządzi się film. „Rocketman” zabiera publiczność w niecenzurowaną podróż po życiu ikony popu.
 • – Chcieliśmy stworzyć film, który naprawdę eksploduje na ekranie, rozwali go – mówi Dexter Fletcher, reżyser – rebeliancką przejażdżkę z wyobraźnią, celebracją i dramatem na pierwszym planie.
 • – Moje życie było naprawdę szalone – mówi Elton John – Upadki były bardzo bolesne, wzloty naprawdę wysokie. Szczerze mówiąc, niewiele było tam balansu. To, co ci ludzie (twórcy filmu) zrobili z moją historią, jest zachwycające. Jest brutalnie szczere, nie wygładza rzeczywistości. Nie mogę się doczekać, aż zobaczy to szeroka publiczność. Wierzę, że pokocha ten film tak mocno jak ja

 

(info TYLKO HITY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy