RESET

  • W kinie od:
    28 lipca 2021
  • Czas trwania:
    80 min.
  • Format:
    Napisy 2D

Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany, roku utrzymywania dystansu, RESET porywa międzynarodową widownię w podróż, która pozwoli ponownie odkryć nasz świat. Spojrzymy na niego oczami młodych ludzi, którzy pośród krajobrazów koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaży Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. 

RESET  pokaz w naszym Kinie 28 lipca 2021 (środa) godz.18.15 w cyklu WACHLARZ SZTUKI W KINIE KDK (bilety nor. 14 PLN, ulg.12 PLN)


Charyzmatyczni, inspirujący bohaterowie z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą.

Zrealizowany z myślą o wielkim ekranie, RESET niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem. Ten długo oczekiwany, nowy początek to także odmienne wejrzenie w świat znany nam dotychczas.

Zawsze pragnąłem dzielić się uchwyconymi w filmach głębokimi emocjami z publicznością oraz pokazywać mocne historie, silne osobowości, pełnych namiętności mężczyzn i kobiety, wyjaśnia Thierry Donard, reżyser. Warty podkreślenia jest ekologiczny styl życia, jaki wybierają – bo ten ludzki wymiar odpowiedzialności jest w moich filmach kluczowy.

Materiały przedstawiające wyczyny znakomitych sportowców, zdjęcia zrealizowane w różnych zakątkach świata… RESET idealnie sprawdza się na wielkim ekranie.

(info NA ŻYWO W KINACH)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy