OSZUSTKI

  • W kinie od:
    22 czerwca 2019
  • Czas trwania:
    94 min
  • Format:
    Napisy 2D
W brawurowej komedii, z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch sprytnych oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

(info FORUM FILM)


– W prawdziwym życiu nigdy nikogo nie oszukałam – mówiła gwiazda filmu, komediowa australijska aktorka Rebel Wilson, słynna zwłaszcza z występu w „Druhnach”. – Dokonałam tego dopiero w filmie. Nasz film to opowieść o pewnej oszustce – kobiecie z klasą, granej przez Anne Hathaway, którą los styka z oszustką o wiele skromniej sytuowaną. I obie mocno dokazują na południu Francji.

To już trzecia wersja tego tematu, po „Opowieści do poduszki”  („Bedtime Story”, 1964, reż. Ralph Levy), z Davidem Nivenem i Marlonem Brando, i „Parszywych draniach” („Dirty Rotten Scoundrels”, 1988, reż. Frank Oz), z Michaelem Cainem i Stevem Martinem – komedii o dwóch oszustach współzawodniczących o względy bogatych kobiet na francuskiej Riwierze. Lekko cyniczny ton obu filmów i aktorskie popisy gwiazdorów sprawiły, że dziś filmy te zaliczane są do „małej klasyki”.

(info FORUM FILM)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy