OPPENHEIMER

  • W kinie od:
    25 do 30 sierpnia oraz od 1 do 3 września 2023
  • Czas trwania:
    180 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Niezwykły moment w historii ludzkości. Test Trinity i przeprowadzenie pierwszej detonacji bomby atomowej. Nolan zaprasza widzów do kin, aby stali się świadkami chwili kiedy naciśnięto guzik w 1945 roku.

Filmy Christophera Nolana przekraczają granice kinematografii, opowiadając epickie historie o nieprawdopodobnych bohaterach i zuchwałych planach, które badają moralność i pychę ambitnych przedsięwzięć.

Napisany i wyreżyserowany przez CHRISTOPHERA NOLANA, „Oppenheimer” to nakręcony w technologii IMAX® epicki film, który pokazuje widzom paradoks człowieka, który musi zaryzykować zniszczenie świata, aby go ocalić…

W filmie występują CILLIAN MURPHY („Mroczny Rycerz powstaje”, serial „Peaky Blinders”) jako J. Robert Oppenheimer i zdobywczyni Złotego Globu EMILY BLUNT (seria „Ciche miejsce”) jako jego żona, biolog i botanik Kitty Oppenheimer. Zdobywca Oscara® MATT DAMON (seria Jason Bourne, „Marsjanin”) wciela się w postać Leslie Grovesa, dyrektora Projektu Manhattan, a nominowany do Oscara® ROBERT DOWNEY, JR (seria „Iron Man”, „Zodiak”) gra Lewisa Straussa, komisarza-założyciela amerykańskiej Komisji Energii Atomowej.

(info TYLKO HITY)

OPPENHEIMER w naszym Kinie od 25 do 30 sierpnia oraz od 1 do 3 września 2023


Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy