OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA

  • W kinie od:
    5 marca 2021 pokazy premierowe
  • Czas trwania:
    114 min.
  • Format:
    Napisy 2D

Wszyscy mówili, że Cassie (w tej roli zjawiskowa Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości… 

Nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, nocą prowadzi sekretne, podwójne życie i realizuje swój mroczny plan…

OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA pokazy premierowe w naszym Kinie od 5 marca 2021!!!


Za dnia Cassie pracuje w lokalnej kawiarni. Nocą chłodno kalkuluje, chodzi do klubów i barów w ponętnych ubraniach, mając nadzieję, że przyciągnie uwagę mężczyzn, którzy uważają się za przyzwoitych – ale też po prostu są zainteresowani, aby wykorzystać kobietę w odpowiednich okolicznościach. To nie jest to, czego można by się spodziewać po uzdolnionej intelektualnie młodej kobiecie, która wydawało się kiedyś, że jest skazana na świetlaną przyszłość. Dla Cassie jest to część narzuconej sobie misji: kiedy nadejdzie odpowiedni moment, uczy mężczyzn, jak należy traktować kobiety z odpowiednim szacunkiem, niezależnie od stanu trzeźwości.

To niekonwencjonalny debiut scenarzystki i reżyserki – Emerald Fennell. Wszechstronna, Fennell jest najbardziej znana jako scenarszystka serialu „Obsesja Eve”. Kojarzymy ją również z ról aktorskich: Elsy w „Dziewczynie z portretu” oraz w znakomitym serialu „The Crown”, w którym zagrała młodą Camillę Parker-Bowles.

Na portalu Rotten Tomatoes film otrzymał aż 97 procent  pozytywnych recenzji, krytycy są zachwyceni wyjątkową kreacją Carey Mulligan.

(info TYLKO HITY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy