NA RAUSZU

  • W kinie od:
    5 do10 marca 2021 pokazy premierowe
  • Czas trwania:
    115 min.
  • Format:
    Napisy 2D
„Na rauszu” opowiada o grupie przyjaciół – nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.

Na rauszu było rewelacją światowych festiwali, na koncie ma już kilka nagród Europejskiej Akademii Filmowej i typowane jest jako zwycięzca Oscara dla filmu międzynarodowego.

Zapraszamy do naszego Kina na pokazy premierowe od 26 marca 2021  !!!

 


Vinterberg do projektu zaprosił większą część swojego zespołu z filmu „Polowanie” (który podbił światową widownię i został nominowany do Złotego Globu i Oscara oraz zaprezentowany w konkursie w Cannes) z Madsem Mikkelsenem na czele.
W obsadzie znaleźli się również Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe i Susse Woldem. Scenarzystą filmu jest Tobias Lindhol („Polowanie”, „Komuna”).  Zdjęcia realizowano w Kopenhadze, północnej Zelandii i Västra Gotäland w Szwecji

(info BEST FILM)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy