MISIEK: EKIPA NA WAKACJACH 2D dub.

  • W kinie od:
    14 i 16 lutego 2022
  • Czas trwania:
    85 min.
  • Format:
    Dubbing 2D
Na lodzie, ale z rodziną!

„Misiek: Ekipa na wakacjach” – premierowa część serii, za którą odpowiadają twórcy hitów „Toy Story” i „Jak wytresować smoka”, to jeszcze więcej przygód, śmiechu, zabawy i… szaleństw lemingów rozrabiaków. Tym razem w scenerii największego parku rozrywki na świecie. Zatem, Drodzy Widzowie, usiądźcie wygodnie w kinowych fotelach, zapnijcie pasy i dajcie się porwać rollercoasterowi niezapomnianych wrażeń. Bo gdy król Misiek bierze wolne, rzeczy dzieją się swawolne!

MISIEK: EKIPA NA WAKACJACH w naszym Kinie 14 lutego 2022 (poniedziałek godz.12.00) i 16 lutego 2022 (środa godz. 10.00) – FERIE W KINIE KDK


Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.

(info KINO ŚWIAT)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy