KRÓLESTWO ZWIERZĄT

  • W kinie od:
    21 czerwca 2024
  • Czas trwania:
    130 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Najnowszy film w reżyserii Thomasa Cailleya 🎥, nagrodzony pięcioma Cezarami, najważniejszymi nagrodami filmowymi we Francji 🏆 Zbierający entuzjastyczne recenzje 🤩 (aż 84% pozytywnych opinii na portalu Rotten Tomatoes!) hit francuskich kin (ponad 1 milion widzów!) opowiada o rodzinie próbującej odnaleźć się w świecie genetycznej epidemii.

W rolach głównych ⭐ wystąpili: Romain Duris („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”), Adèle Exarchopoulos („Życie Adeli – Rozdział 1 i 2”) i Paul Kircher („Mała lekcja miłości”).

KRÓLESTWO ZWIERZĄT w naszym Kinie od 21 czerwca 2024


W niedalekiej przyszłości przez ludzką populację przetacza się epidemia niewyjaśnionych mutacji genetycznych. Za ich sprawą niektórzy jej przedstawiciele zaczynają coraz bardziej upodabniać się swoim wyglądem i zachowaniem do zwierząt. Te obdarzone nadludzkimi umiejętnościami hybrydy uznawane są jednak za zagrożenie i izolowane w specjalnych ośrodkach. Jedną z osób dotkniętych taką mutacją jest Lena – żona François (Romain Duris). Na wieść o wypadku konwoju w dzikiej części lasu i ucieczce transportowanych w nim hybryd, mężczyzna wspólnie ze swoim 16-letnim synem Emilem wyrusza na desperackie poszukiwanie swojej partnerki. Będzie to wyzwanie zarówno dla ojcowskiej relacji François ze swoim dzieckiem jak również dla całej trójki jako rodziny. Czeka ich prawdziwe emocjonalne trzęsienie ziemi, które wystawi wszystkich na próbę…

(info KINO ŚWIAT)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy