KRAINA CUDÓW 2D dubbing

 • W kinie od:
  16-21 sierpnia 2019
 • Czas trwania:
  86 min
 • Format:
  Dubbing 2D
Wyobraź sobie magiczny, jedyny w swoim rodzaju, pełen kolorów i magii lunapark, w którym niesamowite rollercoastery zaprzeczają grawitacji, atrakcje zdumiewają, a przy okazji spotkasz tam niezwykłe postaci. To właśnie zrobiła ośmioletnia June – przyszła inżynierka i projektantka rzeczy niemożliwych – wyobraziła sobie takie miejsce w zaciszu swej sypialni. Wspólnie z mamą skonstruowały w wyobraźni wielki park rozrywki, miejsce, w którym w powietrzu można narysować mówiącą złotą rybkę, a wieczorami pokazy fajerwerków przenoszą nas do innego świata…

 

 • Od kiedy w 1998 roku André Nemec i Josh Appelbaum połączyli twórcze siły jako producenci i scenarzyści, odwiedzili przeróżne miejsca i światy, by wspomnieć choćby filmy „Wojownicze żółwie Ninja” czy „Mission: Impossible – Ghost Protocol”, przy których pracowali. Tym razem – w ich pierwszej animacji – zabierają nas w sam środek wielkiego, kolorowego lunaparku. Spotkamy tam ośmioletnią June, która poruszy niebo i ziemię, by ocalić swe największe osiągnięcie – krainę cudów.
 • Sercem „Krainy cudów” jest ośmioletnia June, rudowłosa, bystra, zawadiacka dziewczynka o nieskończonej wyobraźni. Poznajemy ją, gdy za sprawą samodzielnie skonstruowanego rollercoastera niemal obraca w ruinę okoliczne domy. – Bierze z dzieciństwa wszystko, co się da, wyciska je jak cytrynę – mówi Nemec – We wszystko, co robi, wkłada całe serce i wszystkie emocje. Wszystko, co później ją spotyka, sprawia, że pod koniec filmu wie o życiu więcej, wie, że bywa wspaniałą zabawą, ale może także przynieść smutek.
 • Filmowa relacja między June a jej mamą jest niezwykle bliska. Matka rozbudza wyobraźnię córki, wspólnie z nią wybiera się w krainę wyobraźni. Z całą pewnością są najlepszymi przyjaciółkami. – Jest między nimi rodzaj symbiozy – mówi Applebaum – we wszystkim, co robią. Ale najbardziej zbliża je kraina cudów, którą w jakimś sensie stworzyły wspólnie.

(info TYLKO HITY)

 

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy