KAPITAN MARVEL 3D napisy

  • W kinie od:
    29 marca do 3 kwietnia 2019
  • Czas trwania:
    124 min.
  • Format:
    Napisy 3D
Tej wiosny powrócisz do lat 90. XX wieku. „Kapitan Marvel” to pierwszy film Filmowego Uniwersum Marvela z superbohaterką w głównej roli. W jej rolę wcieli się Brie Larson.

„To chyba najsilniejsza spośród postaci obdarzonych supermocami, które ostatnio zmagały się z wieloma przeciwnościami, jak widzieliśmy w Wojnie bez granic. A więc teraz wiemy, że potrzebujemy czegoś, co jest tak potężne jak Thanos, i w pewnym momencie poznamy jej prawdziwą moc i dowiemy się, do czego jest zdolna”.

(info DISNEY)

KAPITAN MARVEL w Kinie KDK  w formatach: 2D dubbing i 3D napisy. Wybierz wersję dla siebie!


Przy ogromnej liczbie komiksów i postaci, spośród których możemy wybierać, ten film pokazuje, dlaczego Kapitan Marvel zajmuje wyjątkową pozycję w Filmowym Uniwersum Marvela. Od początku bohaterka, którą gra Brie Larson, posiada niezwykłe moce. Nie pamięta jednak swojej przeszłości i życia na Ziemi jako Carol Danvers.

„Na początku filmu obserwujemy jak Kapitan Marvel walczy po stronie Kree w wojnie ras Kree i Skrull. Nie pamięta, że kiedyś była człowiekiem — mówi serwisowi OhMyDisney producent wykonawczy Jonathan Schwartz. — Film opowiada o powrocie Kapitan Marvel na Ziemię, gdzie uświadamia sobie, że jej ludzkie korzenie mają związek z ważnymi aspektami tej wojny. Tak więc pod wieloma względami jest to klasyczna historia o pochodzeniu Marvel, ale opowiedziana na odwrót”.

(info DISNEY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy