JEDEN GNIEWNY CZŁOWIEK

  • W kinie od:
    11 do 16 czerwca 2021
  • Czas trwania:
    118 min.
  • Format:
    Napisy 2D
Nowy film GUYA RITCHIEGO twórcy “DŻENTELMENÓW”, „PRZEKRĘTU” I „PORACHUNKÓW”, odpowiedzialnego za reaktywację Króla Artura, Sherlocka Holmesa i Aladyna.

JASON STATHAM w roli skrojonej w sam raz dla niego: jako milczący twardziel, spec od transportu bezcennych ładunków, który przestrzega tylko tych zasad, które sam ustanawia.

JEDEN GNIEWNY CZŁOWIEK w naszym Kinie od 11 do 16 czerwca 2021


Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham) milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

(info MONOLITH FILMS)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy