GRA SZPIEGÓW

  • W kinie od:
    wkrótce
  • Format:
    2D
Świat pogrążony w zimnej wojnie staje u progu katastrofy, gdy Amerykanie odkrywają rozmieszczone na Kubie radzieckie głowice atomowe.
Benedict Cumberbatch jako brytyjski biznesmen, który otrzymuje od CIA niezwykle ryzykowną misję, od której zależy bezpieczeństwo świata.
Prawdziwa historia starcia wywiadów, którego stawką był wybuch III wojny światowej.

GRA SZPIEGÓW wkrótce w naszym Kinie.


Początek lat 60-tych XX wieku. Świat pogrążony jest w zimnej wojnie. Napięcie między Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Sowieckim osiąga apogeum, grożąc wybuchem III wojny światowej. W tej sytuacji biznesmen z Londynu – Greville Wynne otrzymuje od CIA i brytyjskiego wywiadu propozycję nie do odrzucenia. Ma nawiązać kontakt z wysokiej rangi sowieckim oficerem, który dysponuje tajnymi planami Moskwy. Wynne zdaje sobie sprawę, że władze Związku Sowieckiego każdego podejrzanego o szpiegostwo karzą śmiercią bez względu na to, czy jest Rosjaninem czy obywatelem obcego kraju. Pierwsza podróż do Moskwy kosztuje go wiele nerwów, ale przebiega zaskakująco gładko. Wkrótce jednak sowieckie służby odkrywają, że w dowództwie armii jest przeciek. Odkrycie podejrzanego oficera, a potem tożsamości Wynne’a wydaje się tylko kwestią czasu, a od powodzenia jego misji zależą losy świata…

(info MONOLITH FILMS)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy