DOKTOR DOLITTLE 2D dubbing

  • W kinie od:
    17 do 28 stycznia 2020
  • Czas trwania:
    95 min
  • Format:
    Dubbing 2D
Robert Downey Jr. wciela się w jedną z najsłynniejszych postaci światowej literatury w pełnej przygód nowej filmowej wersji opowieści o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami.  Nikt nie rozumie zwierząt tak dobrze jak on! Zna wszystkie ich tajemnice i już niebawem podzieli się nimi z nami.

„Doktor Dolittle” w Kinie KDK od 17 do 28 stycznia 2020 – 2D dubbing oraz od 24 do 28 stycznia 2020 – 2D napisy


Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt.

Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami.

W wyprawie towarzyszyć mu będzie młody, pewny siebie uczeń (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwy goryl, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego niedźwiedzia polarnego oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

Za reżyserię odpowiada nagrodzony Oscarem® Stephen Gaghan („Syriana”, „Traffic”).

(info TYLKO HITY)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy