ANDRE RIEU. NIECH ZNÓW NASTANĄ SZCZĘŚLIWE DNI

  • W kinie od:
    4 i 21 września 2022
  • Czas trwania:
    180 min.
  • Format:
    Napisy 2D
50 lat Kina Kutnowskiego Domu Kultury!

Wielki powrót na żywo! Nowy letni koncert z Maastricht • 2022  Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca!

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

ANDRE RIEU. NIECH ZNÓW NASTANĄ SZCZĘŚLIWE DNI  w naszym Kinie 4 i 21 września 2022.


Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

(info KINO MAESTRO)

Harmonogram kina

Repertuar Kina

Nasi partnerzy